Kiepski humor mamy

Posted by & filed under .

prawoPodczas ostatniego wyjazdu do rodziców i wspólnego obiadu u nich – moja mama wydawała się być strasznie zatroskana. Kiedy odnosiłyśmy talerze po jedzeniu do kuchni, zapytałam, czy coś ją gryzie. „Tak”- odparła Mama. Opowiedziała mi o kłopotach córki swojej koleżanki, Małgosi. Jak się okazało, jej spokojne życie rodzinne zakłóciła sprawa spadkowa. Wszystko byłoby w porządku, gdyby nie siostra męża Małgorzaty, która nie chciała z nikim z rodzeństwa dojść do porozumienia, małe tego, wciąż uważała, że to właśnie jej należy się większość majątku.
Na szczęście pamiętałam, jak kancelaria adwokacka pomogła mojej koleżance uzyskać spadek. Była bardzo zadowolona ze współpracy, bardzo chwaliła też adwokata, który się sprawą zajmował. Na wszelki wypadek dała mi do nich wizytówkę, mieli łatwy do zapamiętania adres strony internetowej – zobacz .
Dwa tygodnie później odebrałam telefon. To dzwoniła Małgosia, której moja Mama przekazała adres do kancelarii. Serdecznie mi dziękowała za podpowiedź, i mówiła, że w końcu, dzięki współpracy z kancelarią, przestała się wszystkim denerwować.