Dyrekcja · Struktura szkoły · Nauczyciele · Historia szkoły · Kontakt

Sapere aude

 

Nowoczesna szkoła! Wieloletnie tradycje!
Wysokie miejsca w ogólnopolskich rankingach.
Przyjdź do nas! Zostań uczniem najlepszej choszczeńskiej szkoły średniej!

Czy wiesz, że w 2011 roku na 152 licealistów przystępujących do matury sukces odniosło aż 150 osób? 98,7%! To wynik zdecydowanie powyżej średniej ogólnopolskiej i wojewódzkiej.
Informacja : dot. podręczników roku szkolnym 2014/15

Na stronie szkoły zamieszczony jest kompletny wykaz podręczników zatwierdzonych w Zespole Szkół Nr 1 w Choszcznie.
Szczegółowe informacje nt zakupu podręczników zostaną podane przez wychowawców klas pierwszego września 2014 roku. ( lektoraty , przedmioty specjalistyczne w szkołach zawodowych – autorzy, tytuły podręczników zostaną wskazane przez wychowawców i nauczycieli prowadzących dany lektorat/grupę zajęciową).
Jednocześnie informujemy, że kiermasz podręczników odbędzie się 5 września (piątek) 2014 roku na 7 i 8 godzinie lekcyjnej.  

Obóz Szkolenia Wojskowego

Zgodnie z „Regulaminem klas mundurowych” w dniach 23 – 26 czerwca 2014 roku uczniowie klasy pierwszej i drugiej o profilu służb mundurowych uczestniczyli w Obozie szkolenia wojskowego. Obóz ten podobnie jak w ubiegłym roku został zorganizowany i przeprowadzony na terenie koszar oraz obiektów szkoleniowych dywizjonu artylerii samobieżnej (das) 12 Brygady Zmechanizowanej w garnizonie Choszczno.
 -dalej-

Nasza szkoła otrzymała Akt Nobilitacyjny

17 czerwca 2014r. otrzymaliśmy AKT NOBILITACYJNY tytuł - certyfikat PRZYJACIÓŁ CZTERECH ŁAP od Prezes Fundacji pani Justyny Klimek za bezinteresowną pomoc i zaangażowanie we współpracę z Fundacją.
Certyfikat jest podziękowaniem za zbiórkę karmy dla zwierząt. W imieniu fundacji serdecznie dziękujemy za zbiórkę karmy dla psów i kotów. Więcej informacji na: http://przyjacieleczterechlap.pl/Aktualności.php  -dalej-

Zbiórka karmy dla zwierząt

W czerwcu bieżącego roku na terenie naszej szkoły zorganizowaliśmy zbiórkę karmy dla podopiecznych Fundacji Przyjaciele Czterech Łap w Rokitnie. W sumie udało się zebrać ok. 151 kg karmy dla psów oraz kotów z Choszczna i okolic. Jest to ogromny sukces naszych uczniów, dyrekcji, nauczycieli i pracowników szkoły, którym nie jest obojętny los zwierząt.
Serdecznie dziękujemy za zaangażowanie i pomoc.
 -dalej-

25 lat wolności w Polsce

Szanowni Państwo,

4 czerwca 1989 roku to tryumf solidarności i odwagi nad zwątpieniem i politycznym osamotnieniem. 4 czerwca 1989 roku to początek udanej, wielkiej zmiany ustroju. 4 czerwca 1989 roku to powrót nadziei na suwerenność państw Europy Środkowej i Wschodniej, to początek drogi ku jedności Europy.  -dalej-

Zakończenie roku szkolnego 2014/15

Stało się już tradycją, że internackie zakończenie roku szkolnego -dalej-

Konkurs ,,Moje laboratorium domowe”

06 czerwca, w ramach tygodnia z chemią, odbył się konkurs pt. ,,Moje laboratorium domowe”. -dalej-

Warsztaty laboratoryjne

fot24_t1.jpg

fot25_t1.jpg

fot26_t1.jpg

Na początku czerwca w naszej szkole odbyły się warsztaty laboratoryjne oraz pokaz związany z ogniem. Zajęcia były przeprowadzone przez duet z Centrum Chemii w Małej Skali Łukasza Spornego oraz Piotra Wróblewskiego z Torunia. -dalej-

Skrzypek na dachu

fot01_t1.jpg

fot02_t1.jpg

Dnia 03 czerwca uczniowie klas: IA, IB ,IITG, IIITG i II TS  wraz z opiekunkami panią Natalią Skowron-Kozyrą, Joanną Kolendą i Elżbietą Lipińską pojechali do Teatru Wielkiego w Poznaniu na musical „Skrzypek na dachu”. -dalej-

[ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] ... [ 47 ]
 

Europejski Fundusz Społeczny

Szkolny zestaw podręczników

Migracje: integracja przez edukację

Wyższa Szkoła logistyki

Choszczno. Szkolny Klub Europejczyka

60-lecie szkoły
60lat liceum w Choszcznie
Strona jubileuszowa

Poprzednia wersja strony
Poprzednia wersja strony internetowej