Dyrekcja · Struktura szkoły · Nauczyciele · Historia szkoły · Kontakt

Sapere aude

 

Nowoczesna szkoła! Wieloletnie tradycje!
Wysokie miejsca w ogólnopolskich rankingach.
Przyjdź do nas! Zostań uczniem najlepszej choszczeńskiej szkoły średniej!

Dzień Chłopaka w internacie 2014

Dzień Chłopaka był u nas radosny i zabawny.  -dalej-

Wybory do Młodzieżowej Rady Internatu

W dniu 24.10.2014r. odbyły się w internacie, jak co roku, wybory do Młodzieżowej Rady Internatu. -dalej-

Pomóżmy Kamilowi w edukacji

W odpowiedzi na apel Fundacji na rzecz Osób Niewidomych i Niepełnosprawnych „Pomóż i Ty” Samorząd Uczniowski będzie rozprowadzał cegiełki. Tegoroczna akcja stawia za cel pomoc 17-letniemu Kamilowi chorującemu na Mózgowe Porażenie Dziecięce w zakupie sprzętu do edukacji i obsługi komputera.
Cegiełki w postaci kieszonkowych kalendarzyków oraz pomocy edukacyjnych będzie można nabyć na holu przy pokoju nauczycielskim, od środy (1.10.2014) na długiej przerwie już od złotówki.
Prosimy o otwarte serce!!!
Samorząd uczniowski  

Dzień Papieski

Szkolny Klub Wolontariusza ogłasza zbiórkę symbolicznej złotówki na stypendia dla zdolnej ale ubogiej młodzieży i dzieci. Zebrane pieniądze gospodarz klasy dostarczyć powinien do p. M. Brzęczkowskiej s. 46. 

Obchody Dnia Solidarności z Osobami Chorymi na Schizofrenię

Uczniowie naszej szkoły w sobotę 13.09.2014r. wzięli udział w IV Obchodach Dnia Solidarności z Osobami Chorymi na Schizofrenię. Impreza była zorganizowana przez Środowiskowy Dom Samopomocy w Choszcznie w ramach ogólnopolskiego programu Schizofrenia "Otwórzcie Drzwi".
 -dalej-

Ogólnoszkolny Konkurs Piosenki Angielskiej

23 września 2014, w ramach Europejskiego Dnia Języków, odbył się konkurs piosenki angielskiej, którego celem była prezentacja umiejętności wokalnych i językowych uczniów naszej szkoły oraz eliminacja do regionalnego konkursu piosenki angielskiej  w Barlinku.
Konkurs wygrała  uczennica  klasy III D Kamila Wietrzycka   ( ”Say Something”).
II miejsce ex-equo zajęli  Szymon Pabianek  z klasy III TG  (”Someone Like You”)  oraz
 duet  Maciej Radomiak  i  Weronika Bodnar  z klasy  I D  (”Heaven”),
 a III miejsce – Magdalena Zakrzewska  z klasy III B  (”I Will Never Let You Down”) .
Wszyscy uczniowie otrzymają dyplomy i nagrody książkowe, a zwycięzcy będą reprezentować naszą szkołę na konkursie regionalnym wiosną 2015 roku.
Konkurs zorganizowały :  I. Itrich, A Soczówka, J. Pawlak,  kierownik artystyczny  J. Janiszewski. 

 

Informacja : dot. podręczników roku szkolnym 2014/15

Na stronie szkoły zamieszczony jest kompletny wykaz podręczników zatwierdzonych w Zespole Szkół Nr 1 w Choszcznie.
Szczegółowe informacje nt zakupu podręczników zostaną podane przez wychowawców klas pierwszego września 2014 roku. ( lektoraty , przedmioty specjalistyczne w szkołach zawodowych – autorzy, tytuły podręczników zostaną wskazane przez wychowawców i nauczycieli prowadzących dany lektorat/grupę zajęciową).
Jednocześnie informujemy, że kiermasz podręczników odbędzie się 5 września (piątek) 2014 roku na 7 i 8 godzinie lekcyjnej.  

Obóz Szkolenia Wojskowego

Zgodnie z „Regulaminem klas mundurowych” w dniach 23 – 26 czerwca 2014 roku uczniowie klasy pierwszej i drugiej o profilu służb mundurowych uczestniczyli w Obozie szkolenia wojskowego. Obóz ten podobnie jak w ubiegłym roku został zorganizowany i przeprowadzony na terenie koszar oraz obiektów szkoleniowych dywizjonu artylerii samobieżnej (das) 12 Brygady Zmechanizowanej w garnizonie Choszczno.
 -dalej-

Nasza szkoła otrzymała Akt Nobilitacyjny

17 czerwca 2014r. otrzymaliśmy AKT NOBILITACYJNY tytuł - certyfikat PRZYJACIÓŁ CZTERECH ŁAP od Prezes Fundacji pani Justyny Klimek za bezinteresowną pomoc i zaangażowanie we współpracę z Fundacją.
Certyfikat jest podziękowaniem za zbiórkę karmy dla zwierząt. W imieniu fundacji serdecznie dziękujemy za zbiórkę karmy dla psów i kotów. Więcej informacji na: http://przyjacieleczterechlap.pl/Aktualności.php  -dalej-

[ 1 ] [ 2 ] [ 3 ] ... [ 48 ]
 

Europejski Fundusz Społeczny

Szkolny zestaw podręczników

Migracje: integracja przez edukację

Wyższa Szkoła logistyki

Choszczno. Szkolny Klub Europejczyka

60-lecie szkoły
60lat liceum w Choszcznie
Strona jubileuszowa

Poprzednia wersja strony
Poprzednia wersja strony internetowej