Pierwsza zmiana

Posted by & filed under .

facetMój facet zmienił się. Kiedy byliśmy sami – pracował to tu, to tam. Ja wtedy złapałam dość dobrą pracę i szybko awansowałam, ale mojemu mężowi to nie przeszkadzało – cieszył się razem ze mną z każdego sukcesu i każdej zarobionej złotówki;)

Generalnie wszystko się zmieniło wraz z pojawieniem dziecka – pomimo tego, że nie mieliśmy jakiś specjalnych problemów finansowych. Po prostu włączyła się opcja ojciec. Tak ja to odbieram. Pojawiły się pierwotne instynkty. I tu nie chodzi o to – że ja zarabiałam dobrze, tylko chodzi o to – żeby zapewnić wszystko swojemu dziecku i swojej rodzinie.

Mieszkaliśmy wtedy jeszcze z rodzicami, ale dzięki staraniom mojego faceta – dość szybko się przeprowadziliśmy. Zrobił wszystko, żebyśmy byli zupełnie niezależni. Zorganizował wszystko – nawet firmę transportową – transport Warszawa – http://www.rwtrans.pl – chociaż wcześniej ja się zajmowałam takimi sprawami.

Jak widać więc – każdemu może zmienić się podejście. Mój przypadek świadczy o tym, że jednak w środku gdzieś zostają te pierwsze role jakie zostały przez naturę przypisane poszczególnym osobom.