Ze strony dziecka

Posted by & filed under .

fachowiecJak to wygląda ze strony dziecka? A no w sumie średnio – choć mogło być gorzej. Ale to chyba wszystko zależy od wieku i przyzwyczajeń. Moja kruszynka nie lubi na przykład rozmawiać przez internet – nudzi ją to. Z tatą jest super – ale jak jest obok i można się z nim powygłupiać czy przytulić…

A tata jest potrzebny – to fakt. Są rzeczy, które mama nie da rady zrobić. Zostaje więc kwestia zatrudnienia kogoś do wykonania jakieś pracy – albo poświęcania czasu, który tata ma dla dziecka na zrobienie jakiejś rzeczy – czego szkoda. Dlatego – jak musiałam zbudować komórkę na podwórku na różne pierdoły i zabawki ogrodowe – poszukałam po prostu fachowca – co by nie zabierać i tak małej ilości czasu, jaką może spędzić tata z dzieckiem. Kupiłam przez internet blachy drugi gatunek no i płyty warstwowe Warszawa wiele takich sprzedawców ma – więc nie było problemu, żeby coś znaleźć. Przyjechali panowie i złożyli. No ale w sumie trochę nas to kosztowało więcej, bo trzeba było wynająć ekipę -widać więc – coś za coś.